Młodzi w Paleontologii VIII

Szanowni Państwo!

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na kolejną, ósmą już edycję, Konferencji Młodzi w Paleontologii, która odbędzie się w tym roku w Opolu, a zorganizowana zostanie przez doktorantów i pracowników naukowych Pracowni Paleobiologii i Europejskiego Centrum Paleontologii Uniwersytetu Opolskiego.   Czujemy się zaszczyceni tym, że jedna z najbardziej znanych studencko-doktoranckich konferencji zawita do naszego miasta. Mamy nadzieję, że spotkamy się w dniach 18-19 listopada w Opolu!

Komitet organizacyjny

Koszty uczestnictwa:

Opłata za udział wynosi 25 PLN - wliczone są w to koszty związane z przygotowaniem materiałów konferencyjnych oraz przerw kawowych. Informacje na temat sposobu płatności zostaną podane w kolejnym komunikacie.

Rejestracja:

Rejestracja możliwa od 1.05.2016 poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który będzie udostępniony razem z Drugim Komunikatem (29.04.2016).

Noclegi:

Nocleg powinien zostać zorganizowany we własnym zakresie i na własny koszt.

Wzory abstraktów:

Bądą udostępnione wraz z Drugim Komunikatem (29.04.2016).

Zapraszamy!

Zakład Paleobiologii